Odliczanie

Zgodnie z ubisoftowską tradycją, pojawił się tajemniczy licznik na stronie: 

http://mightandmagic.com/gamescom14/

Ma to związek z nadchodzącymi targami Gamescoon 2014, które zostaną otwarte 13 sierpnia. W 2011 roku zaprezentowano Heroes VI, 2012 Heroes Online oraz Might & Magic Raiders(anulowany), natomiast na zeszłorocznym evencie: Might and Magic X Legacy. Co będzie w tym roku? 

Rąbka tajemnicy uchyla napis: 

10593235_10152610456104588_8820851905690760478_n

Zgodnie z chronologią Ashanu, 834 RSS doszło do czwartego zaćmienia. Wówczas demony najechały i zdobyły Sokole Gniazdo(stolicę Świętego Cesarstwa Sokoła), oprócz tego najeźdźcy zamordowali cesarzową Meave. Rozgorzała się wojna o tron po między księstwami. Zwycięsko wyszedł ród Gryfów, pod wodzą Ivana(Jana) Gryfa. Imperium zostało przemianowane na Święte Imperium Gryfa. 

 

Na marginesie… 

Fani uważają, iż Ubisoft zaprezentuje Heroes VII… podszedłbym do tego sceptycznie, z uwagi na zbyt krótki odstęp czasu między ostatnią częścią. 

Inni mówią o Might & Magic XI co jest też dziwną hipotezą, gdyż dopiero niedawno twórcy ,,dziesiątki ” zamknęli jej wątek. 

Kolejni snują domysły nowego rozszerzenia do Duel of Champions.

Najbardziej prawdopodobnym jest kolejny spin-off typu Heroes Online. 

Zobaczymy co nam to przyniesie, na szczęście nie musimy długo czekać. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
VCMI 0.96

Zespół VCMI wciąż się rozrasta. Bieżąca wersja umożliwia dodawanie nowych zaklęć, zmianę wyglądów obiektów. Oczywiście wiele poprawek, w tym naprawę...

Zamknij